Інтерфакс-Україна
21:59 09.03.2025

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

1 хв читати

На станції метро "Вирлиця" в Києві пасажир потрапив під поїзд, три станції сирецько-печерської лінії київського метрополітену закриті у неділю пізно ввечері на вхід, повідомила пресслужба київської міської держадміністрації (КМДА)

"Станції метро "Вирлиця", "Бориспільська" і "Червоний хутір" закриті на вхід для пасажирів", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що рух поїздів "зеленої лінії" організовано між станціями "Сирець" і "Харківська".

У КП пояснили, що на станції "Вирлиця" пасажир потрапив під поїзд.

На місце прямують всі необхідні служби. Про відновлення роботи буде повідомлено додатково. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони України: Ми бачимо "вікно можливостей" в найближчі місяці

Україна отримає далекобійну артилерію, крилаті ракети і підтримку дронів– Федоров за підсумками "Рамштайну"

М.Федоров: Події в Москві сьогодні свідчать про те, що Україна рухається правильним шляхом і стає сильніше

Викрито корупційну схему топпосадовців облавтодору, про підозри повідомлено сімом особам – генпрокурор

Президент України мав аудієнцію в Короля бельгійців Філіпа

Німеччина поставить Україні тризначну кількість ракет "повітря-повітря" зі своїх власних запасів – Пісторіус

Найбільший пакет допомоги для PURL на $1млрд був оголошений на зустрічі в форматі "Рамштайн" – Федоров

Україна та Німеччина разом вироблятимуть НРК "Терміт"

Україна та Німеччина разом вироблятимуть НРК "Терміт"

Російські обстріли забрали життя двох людей на Дніпропетровщині – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА