Інтерфакс-Україна
14:16 28.02.2025

Хакери "ВО Team" знищили дані та сервери московського інтернет- провайдера, який обслуговував нафтопромислову галузь РФ

1 хв читати
Хакери "ВО Team" знищили дані та сервери московського інтернет- провайдера, який обслуговував нафтопромислову галузь РФ

Хакерська група "ВО Team" знищила дані та сервери московського інтернет- провайдера, який обслуговував нафтопромислову галузь РФ, повідомили хакери на своєму телеграм-каналі.

Як повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» джерела в ГУР, внаслідок успішної атаки на московського провайдера CWN (ВАТ "Пронет") знищено його серверну інфраструктуру та дані. Цей провайдер обслуговував, зокрема, нафтопромислові компанії країни-агресора: виробника нафтового обладнання - АТ "Очерський машинобудівний завод", а також науково-технічний центр в нафто-газовій галузі АТ "ВНІІОНГ".

Крім цього, 16 лютого хакерська група атакувала провайдера “Мегасєті”, який обслуговує місто Владімір. Через атаку робота провайдера зупинена, а відновлення послуг може зайняти до двох тижнів.

«В результаті цих атак знищено інфраструктура провайдера, а також призупинено надання послуг зв'язку. Кібероперації проти росії тривають! Слава Україні!», - зазначив співрозмовник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий семестр у школах столиці почнеться вчасно, 12 січня, у змішаному форматі – КМДА

Міносвіти: 12 видавництв оштрафовані на 1,9 млн грн за порушення термінів доставки підручників до шкіл у 2025 році

В Україні на вихідних сніжитиме, морози посиляться, на дорогах місцями ожеледиця

Мер радить киянам за можливості тимчасово виїхати за місто, половина багатоквартирних будинків якого без тепла

РФ готується до тривалого протистояння, а не завершення війни, Україні потрібні інновації та технології – Залужний

Папа Лев XIV засудив бомбардування цивільної інфраструктури та закликав до негайного припинення вогню в Україні

Освітні заклади Києва отримали рекомендації щодо зливання води у системах опалення

Через аномальні погодні умови "Укрзалізниця" відправляє низку поїздів із затримками

Підприємствам та організаціям Львівщини рекомендують перейти на дистанційну роботу — Козицький

Міноборони оголосило початок публічних консультацій щодо змін в оборонну політику України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА