16:09 24.02.2025

Сі Цзіньпін обговорив з Путіним війну в Україні – МЗС Китаю

1 хв читати

Глава КНР Сі Цзіньпін в понеділок провів телефонну розмову з Володимиром Путіним, під час якої, зокрема, обговорив війну в Україні, повідомляє Міністерство закордонних справ КНР.

"Президент Путін надав останню інформацію про взаємодію між Росією та Сполученими Штатами, а також про принципову позицію Росії щодо кризи в Україні. Він заявив, що Росія віддана усуненню першопричин конфлікту і досягненню стійкого і довгострокового мирного плану", - йдеться у повідомленні зовнішньополітичного відомства.

В свою чергу, президент Сі зазначив, що незабаром після повної ескалації "кризи в Україні" він виклав "основну позицію" Китаю, включаючи чотири пункти про те, що необхідно зробити для вирішення кризи.

"У вересні минулого року Китай і Бразилія разом з іншими країнами Глобального Півдня створили групу "Друзі заради миру", щоб сприяти створенню атмосфери і умов для політичного врегулювання кризи. Китай вітає позитивні зусилля, докладені Росією та відповідними сторонами для врегулювання кризи", - додав китайський лідер.

Обидві сторони домовилися підтримувати комунікацію та координацію різними способами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шмигаль: інтеграція України в Європу мусить прискоритися

Баргилевич: Загальні втрати армії РФ у війні проти України за три роки сягнули майже 900 тис. осіб

Понад 40 лідерів узяли участь у пленарному засіданні "Підтримуй Україну"

Майже 50% артилерійських боєприпасів калібру 122-мм, 152-мм постачаються Росії з Північної Кореї - Буданов

Зеленський про "ультиматум" РФ: нічого нового немає, треба робити своє і посилювати нашу армію

Президентка ЄК: зберігаючи темп Україна зможе стати членом ЄС раніше 2030 року

США у Генасамблії ООН виступають проти української резолюції і закликають зняти її на користь власної резолюції

Наусєда: членство України в ЄС до 2030 року – амбітна, але реалістична мета

Фон дер Ляєн вражена швидкістю і якістю, з якою Україна проводить реформи на шляху вступу до ЄС

Україні були обіцяні системи ППО як компенсація за відсутність запрошення до НАТО, але вони досі не надійшли – Зеленський на засіданні G7

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА