Інтерфакс-Україна
15:45 23.02.2025

Глибина ударів по Росії досягла 1700 км – головнокомандувач ЗСУ

1 хв читати
Глибина ударів по Росії досягла 1700 км – головнокомандувач ЗСУ
Фото: t.me/osirskiy

Україна продовжує нарощувати розвиток власних зброї і боєприпасів, в першу чергу технологічних рішень, які допомагають зберегти життя військовослужбовців, заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

"Насамперед, це напрямок безпілотних систем, роботизованих платформ та морських дронів. Ми перші у світі створили окремі Сили безпілотних систем, до речі, цей наш досвід приймає також оперативні. Б'ємо ворога на відстані, нарощуємо удари по його території. Військові частини, арсенали, склади зберігання, цехи підприємств, військово-промисловий комплекс, нафтопереробні заводи, інші енергетичні та логістичні об'єкти, які Росія використовує у війні проти нас, є об'єктами наших ударів. Дистанція ураження по території Росії вже досягла 1700 км", - розповів Сирський на форумі "Україна. Рік 2025" в Києві в неділю.

Він зазначив, що у 2024 році наші Сили безпілотних систем здійснили близько 130 операцій.

"Загалом за 2024 рік цілями успішного комплексного військового ураження на російській території стали 377 об'єктів. Протягом 2024 року держава поставила на фронт понад 1 мільйон 300 тисяч дронів. Цього року ми маємо отримати ще більше. Ворог сповна відчуває на собі потужність наших ефективних дронів. Зараз активно працює налаштування напрямку оптоволоконних дронів, що є на даний час викликом. Наше завдання – бути попереду в цій технологічній війні, давати відповідь на виклики та реалізацію передових рішень", - вказав головнокомандувач.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура проситиме суд про заставу для Тимошенко в 50 млн грн, засідання відбудеться завтра - САП

На Львівщину приїхав президент Чехії

УЧХ евакуював підопічних психоневрологічного інтернату на Чернігівщині

Внаслідок атаки в порту "Чорноморськ" поранено працівника екіпажу судна під прапором Мальти та стався витік олії

Щонайменше у трьох областях – на Чернігівщині, Сумщині та Полтавщині – введено в дію всі 10 черг аварійних відключень

Ексглава Апарату прем’єра Шмигаля Фербей претендує очолити службу 1-го віцепрем’єра - міністра енергетики

Розділ "Регіональні можливості" запустили на платформі "Ветеран Pro"

Затверджено держпрограму адаптації приміщень діючих дитсадків до вимог цивільного захисту

Зеленський зустрівся зі Стерненком, говорили про законодавчу підтримку волонтерства

На Київщині затримали вимагачів за погрози, побиття та шантаж викраденням дитини заради $130 тис. вигаданого боргу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА