Інтерфакс-Україна
05:00 12.02.2025

У Києві працює ППО через атаку ворожої балістики

1 хв читати

В ніч на середу, 12 лютого, у Києві пролунала серія вибухів, Сили протиповітряної оборони попередили про загрозу застосування балістичного озброєння.

"Увага! Загроза застосування балістики з північного сходу", - йдеться у повідомленні ПС.

Повітряна тривога пролунала приблизно о 04:27, після чого через кілька хвилин пролунала серія вибухів.

Невдовзі Київська міська військова адміністрація (КМВА) та мер Києва Віталій Кличко, поінформували, що в столиці працює ППО.

Крім того, сили ППО працюють в області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок авіаударів по Балабиному зросла до шести – МВС

У Вірменії на парламентських виборах лідирує партія Пашиняна, проросійська опозиція поступається – ЗМІ

Через аварію в мережі без світла залишилися близько 44 тис. абонентів на Чернігівщині

Загинув вибухотехнік поліції, ще четверо людей постраждали через удар під час знешкодження російського БпЛА у Харківській області

На Дніпропетровщині три райони зазнали понад 20 атак РФ: загинув 40-річний чоловік – ОВА

Сибіга вручив консульські патенти шістьом новопризначеним генконсулам України

Російські війська протягом дня неодноразово обстріляли рятувальників у Глухівській громаді на Сумщині

У Києві затримали чоловіка, ймовірно, причетного до стрілянини у дворі Дарницького району

Зеленський прибув у Велику Британію для переговорів з лідерами європейської трійки

П'ятеро цивільних дістали поранень на Херсонщині через обстріли – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА