Інтерфакс-Україна
05:00 12.02.2025

У Києві працює ППО через атаку ворожої балістики

1 хв читати

В ніч на середу, 12 лютого, у Києві пролунала серія вибухів, Сили протиповітряної оборони попередили про загрозу застосування балістичного озброєння.

"Увага! Загроза застосування балістики з північного сходу", - йдеться у повідомленні ПС.

Повітряна тривога пролунала приблизно о 04:27, після чого через кілька хвилин пролунала серія вибухів.

Невдовзі Київська міська військова адміністрація (КМВА) та мер Києва Віталій Кличко, поінформували, що в столиці працює ППО.

Крім того, сили ППО працюють в області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, ще 15 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Унаслідок ворожих атак по Запоріжжю та району поранено 10 людей, за добу зафіксовано ударів по 46 населених пунктах

Генштаб зафіксував упродовж доби 243 бойових зіткнення

За добу на Сумщині двоє людей загинули, ще одна постраждала внаслідок ворожих атак – поліція

Сили безпілотних систем уразили за добу 1602 ворожі цілі

У Північній Ірландії антиміграційні протести після ножового нападу в Белфасті переросли в підпали та масові заворушення

Окупанти за добу втратили 1190 осіб та 380 од. спецтехніки – Генштаб

Кількість постраждалих в Одесі зросла до трьох, серед них двоє малолітніх дітей

США завдали ударів по іранських системах ППО та радіолокації в районі Ормузької протоки – ЗМІ

10 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА