Інтерфакс-Україна
18:28 11.02.2025

Очільник Пентагону: ми не надсилаємо війська США в Україну

1 хв читати
Очільник Пентагону: ми не надсилаємо війська США в Україну

Новий очільник Пентагону Піт Гегсет заявив, що США не збираються відправляти війська США в Україну.

“Ми не відправляємо американські війська в Україну”, - сказав він під час спілкування із журналістами в штаб-квартирі Африканського командування Збройних сил США в Німеччині.

Гегсет також заявив, що США не мають наразі планів скорочувати чисельність американського військового контингенту в Європі.

«Наразі немає планів скоротити що-небудь», - сказав він, відповідаючи на запитання, чи планують США зменшити свою присутність у Європі.

Водночас очільник Пентагону додав, що адміністрація США має намір «переглянути позиціонування своїх сил у всьому світі», оскільки підходи президента США Дональда Трампа відрізняються від тих, що були в його попередника на президентській посаді Джо Байдена.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА