Інтерфакс-Україна
13:42 07.02.2025

У Повітряних силах підтвердили збиття КАБ у Запоріжжі

1 хв читати

Начальник управління комунікацій Командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат підтвердив інформацію про збиття російського КАБ в Запоріжжі.

В коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" він повідомив, що це не перший випадок збиття такого засобу авіаційного ураження.

"Для протидії цій загрозі потрібен комплексний підхід— як використання засобів наземної ППО, так і авіаційної компоненти, щоб якнайдалі відганяти носіїв цих КАБів", — сказав Ігнат.

Раніше в мережі зʼявилися повідомлення, що українським силам начебто вдалося цілеспрямовано збити КАБ. Низка Telegram-каналів писали, що під час ранкового авіаудару ворога була застосована експериментальна зброя для перехоплення російської бомби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА