17:17 30.01.2025

В Києві затвердили перелік заходів із проведення щоденної хвилини мовчання - КМДА

1 хв читати

У столиці визначили перелік заходів із проведення щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання, повідомила Київська міська державна адміністрація.

"Про початок хвилини мовчання оголошуватимуть у громадському транспорті, а також через звукові системи оповіщення на Хрещатику та Майдані Незалежності, на рекламних носіях і через мобільний застосунок "Київ Цифровий". Крім того, установам, закладам й організаціям, незалежно від форми власності, рекомендують призупиняти роботу на хвилину, крім випадків, коли це неможливо через безперервний режим роботи або необхідність проведення невідкладних заходів. Таке рішення прийняли сьогодні, 30 січня, на пленарному засіданні Київради 78 депутатів", - йдеться у повідомленні на сайті відомства в четвер.

Телеканал "Київ" і радіостанція "Київ FM" продовжать її трансляцію у прямому етері. Також заплановано інформаційно-комунікаційну кампанію, а комунальні заклади освіти й надалі проводитимуть щоденну загальнонаціональну хвилину мовчання.

У разі оголошення повітряної тривоги пріоритет надаватиметься інформуванню громадян про небезпеку.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА