Інтерфакс-Україна
19:14 03.01.2025

Глава ЄК через хворобу скасувала свої заходи на два тижні

1 хв читати
Глава ЄК через хворобу скасувала свої заходи на два тижні

Глава Європейської Комісії (ЄК) Урсула фон дер Ляєн скасувала участь у всіх найближчих заходах, захворівши на важку форму пневмонії, повідомляють у п'ятницю європейські ЗМІ.

"Глава скасувала на перші два тижні січня свої зовнішні зустрічі", - цитують видання заяву одного з офіційних представників ЄК.

На главу Єврокомісії наступного тижня чекали у Гданську з нагоди початку польського головування в Раді ЄС і присвяченого цьому виїзного засідання ЄК. Цей візит, за словами представника Європейської Комісії, тепер перенесено.

66-річна фон дер Ляєн очолює ЄК з 2019 року. У грудні 2024 року розпочався її другий термін на цій посаді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА