Інтерфакс-Україна
02:39 24.12.2024

Дуда підтримав Зурабішвілі та європейські прагнення грузинів

1 хв читати
Дуда підтримав Зурабішвілі та європейські прагнення грузинів

Президент Польщі Анджей Дуда в телефонній розмові висловив свою підтримку президенту Грузії Саломе Зурабішвілі та європейському прагненню грузинського народу.

"Я говорив із президентом Грузії Саломе Зурабішвілі про ситуацію в Грузії. Я запевнив пані президентку у своїй непохитній підтримці її лідерства та європейських прагнень грузинського народу. Грузини мають невід'ємне право рухатися в об'єднану Європу. Виходом із нинішньої кризи є нові вибори за рекомендаціями ОБСЄ",- написав Дуда в соцмережі Х.

Як повідомлялося, президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила на акції протесту в Тбілісі в неділю, що чекає від правлячої партії "Грузинська мрія" дату нових парламентських виборів. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У "Євробаченні-2026" візьмуть участь 35 країн

В Україні вночі та вранці 16 грудня очікуються сильні тумани

В Одесі та області без світла залишаються понад 430 тис. споживачів з понад 600 тис. відключених після атаки в суботу – Міненерго

Сили оборони продовжують операцію з відновлення контролю над Куп’янськом, росіяни змістилися до центру міста – Трегубов

Опади найближчими днями в Україні не очікуються, лише на Лівобережжі пройде невеликий мокрий сніг

Анонімний благодійник переказав близько 4,1 млн євро на потреби ЗСУ

Розпочався другий раунд перемовин української і американської делегацій - джерело

Рада ЄС в понеділок прийме рішення щодо тіньового флоту РФ та обговорить фінансування України - Каллас

Свириденко: Запроваджуємо по всій країні порайонне оповіщення повітряних тривог

Окупанти за 44 місяці захопили 23% Донецької області, стільки ж лишається під контролем Сил оборони – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА