Інтерфакс-Україна
18:11 19.01.2026

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

1 хв читати
"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України
Фото: Pixabay

НЕК "Укренерго" у вівторок обмежуватиме електропостачання в усіх регіонах України.

"Завтра, 20 січня, в усіх регіонах України будуть застосовуватись графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промислових споживачів)", – йдеться у повідомленні "Укренерго" у Телеграм.

Причина запровадження заходів обмеження – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти, наголошує НЕК.

Як повідомлялося, з 13 січня, після чергової масованої атаки РФ, весь Київ перейшов на режим екстрених відключень е/е. До цього вони застосовувалися з 9 січня на лівому березі столиці й періодично – на правому. Поки що терміни переходу на погодинні графіки в Києві не прогнозуються. Також поки не було графіків погодинних відключень для Київщини та частини Одещини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: завдяки підготовці можемо гасити пожежі на десятках локацій в кожному місті

Сили оборони уразили склад боєприпасів та пункти управління ворога – Генштаб ЗСУ

Зеленський: поки в Європі не буде достатнього ППО – треба підтримувати PURL

У Слов'янську розширено зону примусової евакуації сімей з дітьми – МВА

Дрон-перехоплювач з самонаведенням Litavr із закритого каталогу Brave1 літає на 80 км на висоті до 9 км – Міноборони

Двоє мирних мешканців підірвались на НВП у Харківській області, їх шпиталізовано

У Києві затримали чоловіка, який поштою відправляв психотропну речовину PVP по всій країні – прокуратура

Українці при плануванні відпустки на 44% активніше бронюють пов'язані з відновленням послуги – дослідження

"Нова пошта" тимчасово призупиняє роботу відділень №1 та №3 у Дружківці у зв'язку з постійними обстрілами ворога

Кабмін продовжив програму "СвітлоДІМ" до кінця року – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА