Інтерфакс-Україна
22:06 19.12.2024

В Україні тимчасово обмежили інформацію про стан енергосистеми

1 хв читати
В Україні тимчасово обмежили інформацію про стан енергосистеми

ДТЕК тимчасово може надавати мінімальну інформацію про стан української енергосистеми з міркувань безпеки.

"З міркувань безпеки, ми тимчасово можемо надавати тільки мінімальну інформацію про стан енергосистеми", - сказано в телеграм компанії.

У ДТЕК зазначили, що щойно буде потрібно повернутися до графіків стабілізаційних відключень, про це повідомлять у телеграм-каналі.

Про відключення електроенергії також повідомив гендиректор електропостачальника YASNO Сергій Коваленко.

"Завтра без відключень. Але не забувайте про економію в пікові години. А також те, що пора заплатити за світло", - написав він у фейсбуці.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РФ за тиждень випустила по Україні майже 1100 дронів і понад 50 ракет - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА