Інтерфакс-Україна
11:20 17.12.2024

Нардеп Бойко прийшов на допит до СБУ - джерела

1 хв читати

Голова депутатської групи "Платформа за життя та мир" Юрій Бойко у вівторок прийшов на допит до Служби безпеки України, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела в спецслужбі.

"Не встиг голова забороненої ОПЗЖ Юрій Бойко записати своє резонансне відео, як уже прийшов до СБУ", - повідомив співрозмовник агентства.

За його словами, СБУ викликала політика на допит, де він має детально пояснити свої останні заяви.

"Власне, прямо зараз допит і відбувається", - уточнило джерело.

Як повідомлялося, 14 грудня Бойко розмістив у соцмережі "Тікток" відео, в якому заявив про зростаючу підтримку його політсили за рахунок людей, які нібито страждають від якихось "радикалів" в Україні, а також про нібито заборону говорити рідною мовою.

Бойко був співголовою проросійської партії "Опозиційна платформа - За життя", діяльність якої була заборонена 2022 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відреагував на рішення Москви спростити можливість отримати громадянство для вихідців із молдовського Придністров'я

Дві людини поранені внаслідок ворожої атаки на Запорізький район – ОВА

Одна людина загинула на Дніпропетровщині, 9 постраждали, серед них дві дитини – влада

Генштаб ЗСУ: Уражено пункти управління та інші об'єкти ворога на окупованих територіях

На Херсонщині через російські обстріли загинула людина, ще 10 – травмовані, серед них дитина

Лідер Reform UK щодо зняття прапора України: Над нашими громадськими будівлями не майорітимуть іноземні прапори

Зеленський про розмову з Макроном: Франція готова працювати щодо антибалістики – це сильне рішення і важливий крок

Ворог вдарив по об'єкту промислової інфраструктури у Кривому Розі, є руйнування

Неділя та понеділок в Україні будуть теплими, місцями короткочасні дощі

Окупанти обстріляли центр Херсона: одна людина загинула, ще двоє поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА