Інтерфакс-Україна
13:28 15.12.2024

СБУ разом із Силами оборони знищили ворожий поїзд із пальним в окупованій частині Запорізької області

1 хв читати
СБУ разом із Силами оборони знищили ворожий поїзд із пальним в окупованій частині Запорізької області

Служба безпеки України спільно з Силами оборони провели спецоперацію, в результаті якої було знищено локомотив і 40 цистерн пального російських окупантів, а також тимчасово виведено з ладу важливу залізничну гілку.

"СБУ разом з ОСУВ "Таврія", ГУР, ССО та СБС 14 грудня провела унікальну багатоетапну спецоперацію. Мета - перерізати логістичні шляхи постачання палива з Криму на тимчасово окуповані території Запоріжжя" - повідомили джерела в спецслужбі.

Спочатку 13-те Головне управління Департаменту військової контррозвідки СБУ організувало диверсію з підриву колій під час руху поїзда з цистернами поблизу села Олексіївка Більмацького району. Коли він зупинився і почалося горіння частини цистерн, у гру вступили РСЗВ HIMARS ОСУВ "Таврія". Ракети уразили локомотив і крайні вагони, щоб ворог не зміг розтягнути цистерни і врятувати частину пального.

У результаті спецоперації знищено локомотив і 40 вагонів-цистерн, а також на тривалий час виведено з ладу важливу залізничну гілку, яка забезпечувала російські війська.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА