Інтерфакс-Україна
21:52 11.12.2024

Головний рабин України зустрівся з призначеним Трампом спецпредставником по Україні генералом Келлогом

1 хв читати

Головний рабин України Моше Реувен Асман повідомив про зустріч із відставним генерал-лейтенантом США Кітом Келлогом, якого Дональд Трамп обрав на посаду спецпредставника з питань України.

"Для мене велика честь зустрітися з генералом Кітом Келлогом, якого було призначено обраним президентом Дональдом Трампом спеціальним посланцем щодо російсько-української війни. Я привітав його і благословив на успіх у цій критичній ролі", - написав головний рабин України в соцмережі Х.

Раніше головний рабин України Моше Реувен Асман повідомляв про те, що перебуває із візитом у Канаді.

Як повідомлялося, Дональд Трамп, який переміг на президентських виборах США, обрав 80-річного відставного генерал-лейтенанта армії США Кіта Келлога своїм помічником і спеціальним посланцем з питань України та РФ.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ

Чехія готова постачати Україні винищувачі для збиття дронів - президент

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА