Інтерфакс-Україна
18:07 27.11.2024

Закони про держбюджет-2025 і зміни до Податкового кодексу набудуть чинності 1 грудня - Шмигаль

1 хв читати
Закони про держбюджет-2025 і зміни до Податкового кодексу набудуть чинності 1 грудня - Шмигаль

Закони про державний бюджет на 2025 рік і про зміни до Податкового кодексу будуть підписані президентом України Володимиром Зеленським уже найближчими днями і набудуть чинності 1 грудня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд вже звернувся до президента України щодо якнайшвидшого підписання цих законів. Вони є однією з ключових вимог наших кредиторів. Вони є важливими для наповнення коштами всіх витратних статей для оборони нашої держави цього року та наступного", - написав Шмигаль у телеграм-каналі в середу.

Прем'єр зазначив, що після підписання цих законів уряд отримає додатковий ресурс для закупівлі зброї та амуніції, а також виплати заробітної плати Сил безпеки і оборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про заборону утримання собак на ланцюгу набрала лише 115 голосів

Зеленський запропонував Буданову очолити Офіс президента

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАПРОПОНУВАВ ОЧОЛИТИ ОФІС ПРЕЗИДЕНТА БУДАНОВУ

ГУР МО оприлюднило видео із деталями спецоперації із збереження життя командира РДК Дениса Капустіна

Понад 460 млн тонн відходів щороку утворюється в Україні – очільник Мінекономіки

У Києві пенсіонерка віддала понад 1 млн 400 тис. грн шахраям, які представилися працівниками СБУ

В Україні у найближчі дні потеплішає, але сніжитиме

Мінекономіки оновило критерії визначення критично важливих підприємств у сільському господарстві

Теплопостачання Русанівки та Березняків відновлять після завершення ремонтних робіт протягом доби – "Київтеплоенерго"

Стефанчук про висловлювання спікера Палати депутатів парламенту Чехії: Це приклад цинізму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА