Інтерфакс-Україна
10:56 22.11.2024

П/п "Солотвино - Сігету-Мармацієй" частково призупинить пропуск транспортних засобів

1 хв читати

Пункт пропуску "Солотвино – Сігету-Мармацієй" на кордоні з Румунією частково призупинить пропуск транспортних засобів.

Як повідомляє Держприкордонслужба України в телеграмі, за інформацією румунської сторони, у зв’язку з аварійним станом конструкції мосту через річку Тиса та з метою проведення робіт з його відновлення, здійснення пропуску транспортних засобів буде зупинено з 9:00 по 15:30, з понеділка по п’ятницю.

Рух пішоходів у цьому пункті пропуску не зупинятимуть.

Очікується, що призупинення пропуску через ремонтні роботи триватиме протягом 35 днів, починаючи з 22 листопада 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Херсонщині загинула жінка через ворожий обстріл 27 грудня

Обстріли морпортів 2025р. збільшилися вдвічі, але морські експортні маршрути працюють стабільно, - Кулеба

Нацкомісія: 47,2 тис. осіб визначили рівень володіння державною мовою в 2025р.

Польща створить "антидронову стіну" на східному кордоні вартістю EUR2 млрд

У Мелітополі внаслідок вибуху зазнали поранень четверо російських солдатів — ГУР

Кабмін затвердив оновлений держстандарт початкової освіти

Міносвіти: підвищення посадових окладів на 30% з січня стосуватиметься дитсадків, шкіл, позашкільної, професійної та фахової передвищої освіти

У Запоріжжі відновлено енергопостачання майже 28 тисяч споживачів, знеструмлених через негоду

Нацполіція ліквідувала масштабний канал нелегального збуту трофейної та втраченої на війні зброї

Понад 22 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА