Інтерфакс-Україна
05:03 19.11.2024

Сибіга приніс на засідання Ради безпеки ООН деталь північнокорейської ракети KN-23, яка атакувала Україну

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на засіданні Ради безпеки ООН у Нью-Йорку з нагоди 1000 днів з початку повномасштабного вторгнення РФ показав деталь північнокорейської балістичної ракети KN-23, яка атакувала Україну, та закликав до подальшої підтримки країни.

"Це реальна частина північнокорейської балістичної ракети KN-23, яка вразила Україну. Такі смертоносні ракети постійно падають наших людей. Вони можуть нести близько 500 кілограмів вибухівки. Останній удар було завдано Броварів під Києвом 13 листопада”, - сказав міністр.

Він наголосив, що участь регулярних військ КНДР знаменує собою новий рівень ескалації та глобального поширення війни.

"Ми точно знаємо, що Північна Корея хоче отримати від Росії відповідь. Технології для ракетних, ядерних та інших військових програм. Це матиме наслідки далеко за межами кордонів двох держав, зокрема, в Індо-Тихоокеанському регіоні", - сказав глава МЗС.

Він зазначив, що "ціна бездіяльності чи умиротворення набагато перевищує ціну рішучих кроків". "Якщо ми дозволимо Росії продовжувати агресію та залишатися безкарною, це створить неприйнятні ризики для глобальної безпеки, ядерної безпеки, навколишнього середовища, міграції та інших сфер", - додав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА