В Одесі почали відновлювати постачання води - Кіпер
Постачання води, порушене внаслідок обстрілу Одеси російськими окупантами, почало відновлюватися, повідомив голова Одеської обласної адміністрації Олег Кіпер.
"Станом на зараз в Одесі почало поступово відновлюватися водопостачання. Дякую комунальникам за роботу! Триває усунення наслідків ворожих обстрілів, аби повернути до абонентів в місті та області тепло та електроенергію", - написав Кіпер у телеграм-каналі в неділю.
Раніше голова обладміністрації повідомив, що внаслідок ворожої атаки постраждала енергетична інфраструктура Одеської області, зокрема є перебої з постачанням тепла, води та електроенергії. "Використовуються екстрені відключення світла за вказівкою Укренерго. Лікарні та інші об'єкти критичної інфраструктури працюють за допомогою генераторів", - розповів Кіпер. За його словами, фахівці вживають усіх можливих заходів, щоб тепло і водопостачання було відновлено протягом кількох годин.