11:28 12.11.2024

Майже 70% українців вважають, що вітчизняна освіта потребує реформування - опитування

1 хв читати
Майже 70% українців вважають, що вітчизняна освіта потребує реформування - опитування

69% українців вважають, що вітчизняна освіта потребує реформування, свідчать результати дослідження Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та Асоціації політичних психологів України.

Згідно з результатами опитування, які презентовано в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" у вівторок, 69% респондентів вважають, що вітчизняна освіта потребує реформування (загалом + скоріше так), 5,9% - не погоджуються з цим твердженням (загалом + скоріше ні), 23% - не змогли відповісти, а 2,1% відповіли, що їм байдуже.

Водночас 31,2% опитаних позитивно оцінюють хід реформування системи освіти в Україні, а 27,3% - негативно.

Крім того, на запитання, чи довіряють респонденти Міністерству освіти і науки України, 34,6% відповіли, що довіряють, а 36,6% - не довіряють; а на запитання, чи довіряють респонденти нинішньому міністру освіти і науки України, 21,9% відповіли, що довіряють, а 24,6% - не довіряють.

В опитуванні, яке проведено 14-23 жовтня 2024 року, взяло участь 1513 респондентів за вибіркою, що репрезентує доросле населення України віком від 18 років і старше на підконтрольній українському уряду території. Помилка вибірки становить 3,2%. Представництво педагогів у виборчій сукупності було збільшено за принципом опуклої вибірки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

Заморожування лінії фронту може призвести до поділу Херсонщини, застеріг Прокудін

Двоє постраждалих, є пошкодження через ворожі обстріли Дніпропетровщини

Рубіо про реакцію Сікорського щодо Starlink: Ніхто не погрожував відключити Україну

Рубіо прибуде до Саудівської Аравії для переговорів з Україною 10 березня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА