14:29 09.11.2024

Рада оборони Харківської області розгляне питання про обов'язкову евакуацію населення з 17 н.п. Борівської громади - Синєгубов

1 хв читати
Рада оборони Харківської області розгляне питання про обов'язкову евакуацію населення з 17 н.п. Борівської громади - Синєгубов

Питання про обов'язкову евакуацію всього населення 17 населених пунктів Борівської громади Ізюмського району Харківської області планується розглянути найближчим часом, повідомив начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

"Найімовірніше наступного тижня на Раді оборони області розглядатимемо питання обов'язкової евакуації всього дорослого населення, а це 17 населених пунктів Борівської громади. Це 61 людина", - сказав Синєгубов в ефірі національного телемарафону.

За його словами, це пов'язано з тим, що через часті обстріли в цих населених пунктах неможливо відновити енергопостачання, централізоване водо- і теплопостачання.

Синєгубов уточнив, що з борівського напрямку залишилося евакуювати сім сімей із дітьми. З куп'янського вже евакуйовано всіх дітей, на лівому березі залишається 1196 осіб. Керівництво області закликає їх виїхати в безпечніші місця. Загалом із населених пунктів на куп'янському напрямку необхідно евакуювати ще 7888 жителів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Ворог атакував з БпЛА три райони Київщини, є пошкодження – ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА