Інтерфакс-Україна
15:20 04.11.2024

Дворічний пацієнт помер у лікарні Святого Миколая у Львові після отруєння грибами

1 хв читати
Дворічний пацієнт помер у лікарні Святого Миколая у Львові після отруєння грибами

Дворічний пацієнт, доправлений із Тернопільської області після отруєння грибами, помер у лікарні Святого Миколая Першого медоб'єднання Львова.

Згідно з повідомленням клініки, інтоксикація організму малюка була занадто сильною, що спричинило поліорганну недостатність.

"Дитину не змогла врятувати навіть трансплантація печінки", - повідомляє клініка.

Як повідомлялося, 30 жовтня в Тернопільській обласній отруїлися грибами семеро дітей з однієї сім'ї та один дорослий. Через кілька годин п'ятьох транспортували до Києва, двох - до Львова. Ще одну дитину, яка гостювала в сім'ї, у важкому стані транспортували до Тернопільської обласної дитячої лікарні. Чоловіка 1965 р.н., який нагодував грибами дітей, також у важкому стані госпіталізували до однієї з міських лікарень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА