Інтерфакс-Україна
23:32 05.10.2024

Понад 100 КАБів скинули росіяни на територію України від початку доби - Генштаб

1 хв читати
Понад 100 КАБів скинули росіяни на територію України від початку доби - Генштаб

Російські загарбники від початку доби завдали по території України 69 авіаударів, скинувши 105 керованих авіабомб, інформує Генштаб Збройних сил України у зведенні на 22.00 суботи, опублікованому у Facebook.

Крім цього, йдеться у зведенні, війська РФ задіяли для ураження 583 дрони-камікадзе і здійснили понад 3590 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА