Інтерфакс-Україна
12:29 23.09.2024

Тепла суха погода збережеться на більшій частині України в найближчі два дні

1 хв читати
Тепла суха погода збережеться на більшій частині України в найближчі два дні

В Україні у вівторок, 24 вересня, опади не прогнозуються, лише в Криму місцями невеликий дощ, у західних областях вночі та вранці місцями туман, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер переважно південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 7-12°С, у південній частині 11-16°С, вдень 22-27°С; у Карпатах вночі 4-9°С, вдень 16-20°С.

У Києві у вівторок, 24 вересня, без опадів, вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 9-11°С, вдень 24-26°С.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 24 вересня найвища температура вдень була 30,0°С у 2015 р., найнижча вночі -2,2°С у 1881 р.

У середу, 25 вересня, у Криму та західних областях місцями невеликий, у Карпатах і на Закарпатті помірний короткочасний дощ, гроза; на решті територій без опадів.

Вітер південно-східний, південний, 5-10 м/с. Температура вночі 9-14°С, на узбережжі морів до 17°С; вдень 22-27°С, у західних областях 19-24°С.

У Києві 25 вересня також без опадів, вітер південно-східний, південний, 5-10 м/с. Температура вночі 12-14°С, вдень 24-26°С.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА