Інтерфакс-Україна
13:54 18.09.2024

Україну не зачепить циклон, що обрушився на деякі країни Європи - гідрометцентр

1 хв читати
Україну не зачепить циклон, що обрушився на деякі країни Європи - гідрометцентр
Фото: Maciej Kulczynski

Циклон, що спричинив подекуди рекордну кількість опадів у Європі, не дійде до території України, повідомила спікер Укргідрометцентру Наталія Птуха.

"До території України цей циклон уже не дійде. Його пік активності припав саме на вихідні. Саме тоді на території центральної Європи в нас спостерігалися сильні опади... Цей циклон зараз уже відходить у південному напрямку, до території Італії, але він уже втратив свою силу", - сказала вона на брифінгу в середу.

За словами спікера Укргідрометцентру, найближчим часом антициклон із півночі забезпечить погоду без опадів практично в усіх регіонах України. "Орієнтовно до 25 числа, скажімо так, характер погоди буде антициклональний. Тобто, буде більше сонячних прояснень і спокійна погода", - зазначила Птуха.

Раніше повідомлялося про те, що проливні дощі, які призвели до повеней, обрушилися на низку країн Центральної Європи минулого тижня. Окрім Австрії, Чехії та Угорщини, стихія також зачепила Словаччину, Польщу та Румунію.

Президент України Володимир Зеленський доручив міністру закордонних справ України Андрію Сибізі запропонувати країнам-сусідам допомогу рятувальників ДСНС у ліквідації наслідків повені через екстремальні опади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА