Інтерфакс-Україна
18:36 15.09.2024

Зеленський: Путін не хоче зупиняти війну, бо він дуже боїться успіху України

2 хв читати
Зеленський: Путін не хоче зупиняти війну, бо він дуже боїться успіху України
Фото: сайт Президента України

 Володимир Путін не хоче зупинити війну, незважаючи на послання про нібито "світ", бо він дуже боїться успіху України, вважає президент Володимир Зеленський.

"Я думаю, що він (Путін – ІФ-У) не змінив своєї головної ідеї. І іноді він грає тільки для деяких лідерів, які чекають від Путіна якихось емоцій, щоб почути щось про світ. А іноді він може передати. якісь послання до Глобального Півдня чи ще кудись, і вони починають говорити… Бачите, Путін готовий до діалогу", - сказав Зеленський в інтерв'ю для програми GPS Фаріда Закарії на CNN.

Президент зазначив, що Путін гравець, і "відчуває цю слабкість Заходу та Глобального Півдня", а також знаходить місце, де вони не єдині, де мають різні інтереси.

"І я думаю, що це проблема, яку люди повинні зрозуміти: його місія не в тому, щоб зупинити війну. Він не хоче нічого зупиняти, тому що йому не потрібна і він дуже боїться успіху України. Справа навіть не в перемозі", - наголосив глава держави.
За його словами, для перемоги необхідно зробити Україну сильною, оскільки тоді інша сторона знає, що ви "настільки сильні, наскільки це можливо, щоб вплинути на її суспільство, щоб не бути дуже щасливим від цієї війни".

Зеленський зазначив, що Путін не боїться ні лідерів, ні країн, нічого, окрім свого суспільства, російського народу.

"І якщо росіяни будуть у небезпеці, якщо у них не буде комфортного життя, якщо вони житимуть без енергетики, як наші люди, вони зрозуміють ціну війни. Вони будуть незадоволені цим і почнуть впливати на нього, на Путіна. Ось чому я сказав, що зробіть Україну сильною і ви побачите, що він сяде і почне вести переговори", - підсумував президент.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА