Інтерфакс-Україна
22:46 10.09.2024

На стадіоні в Києві вибухнула граната, є постраждалий - поліція

1 хв читати

 У Солом'янському районі Києва ввечері вівторка на території стадіону вибухнула страйкбольна граната, постраждав підліток, повідомляє Головне управління Національної поліції столиці.

"Вибух на стадіоні в Солом'янському районі столиці стався внаслідок спрацювання страйкбольної гранати. Поліцейські встановлюють усі обставини події", - ідеться в повідомленні.

На місці працюють слідчо-оперативна група територіального підрозділу, вибухотехніки та медики.

Наразі по допомогу до лікарів звернувся 17-річний підліток, який перебував на стадіоні. У нього діагностовано гостру реакцію на стрес. Інших постраждалих немає.

Правоохоронці встановлюють усі обставини події, а також особу, яка задіяла вибуховий пристрій. Вирішується питання про правову кваліфікацію події.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА