Інтерфакс-Україна
14:17 27.08.2024

Київ отримав від Брюсселя 3 тис. бронежилетів невійськового призначення - Кличко

1 хв читати

Київ отримав як благодійну допомогу від мерії міста-побратима - Брюсселя і Брюссельської лікарні Сен-П'єр 3 тисячі бронежилетів невійськового призначення, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"Їх передали керівниця відділу економічних та міжнародних зв'язків мерії Брюсселя Марі-Франс Ботт та Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Люк Якобс. Бронежилети захищатимуть столичних медиків та працівників екстрених, комунальних служб під час надання ними допомоги постраждалим від російських атак, під час ліквідації наслідків обстрілів", - написав Кличко в телеграм-каналі.

Він подякував Брюсселю та його меру Філіпу Клозу, який постійно підтримує і допомагає Києву та Україні.

"Партнерство наших міст, що розпочалося з травня 2022 року, вже принесло багато користі. Брюссель допомагає в оснащенні київських медзакладів, стажуванні медиків. Передав за час повномасштабної війни нашому місту гуманітарну допомогу, обладнання, спецавто. Дякуємо за дружбу і реальну підтримку! Разом ми сильніші!" – наголосив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон для приєднання України до європейського роумінгового простору

У Туреччині проходить зустріч "коаліції охочих" щодо безпеки в Чорному морі – Зеленський

"Київтеплоенерго" якнайшвидше відремонтує трубопровід на Печерську та відновить постачання гарячої води

Зеленський і Рютте відвідали шпиталь в Одесі, де відновлюються поранені бійці

Зеленський назвав позитивними зустрічі технічних команд України і США стосовно угоди про корисні копалини

Зеленський щодо заяви Віткоффа: для нас це червоні лінії - визнавати будь-які окуповані території російськими

Підсудні російські військовополонені не визнають провину і хочуть на обмін – заступник голови Ірпінского суду Київщини

Потерпілим від воєнних злочинів важко в суді, але їхні покази стануть "цеглинками" трибуналу – заступник голови Ірпінського суду Київщини

Уражено ППД 448-ї ракетної бригади РФ, що завдала удару по Сумах у неділю - Генштаб

Тактична група "Велика Новосілка" за 2 місяці зменшила втрати особового складу на 20% - Наєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА