Інтерфакс-Україна
17:53 17.08.2024

Росіяни понад третину всіх атак за добу провели на Покровському напрямку - Генштаб ЗСУ

3 хв читати
Росіяни понад третину всіх атак за добу провели на Покровському напрямку - Генштаб ЗСУ

Сили оборони продовжують рішуче протидіяти спробам противника просунутися вглиб території України. Російські окупанти й надалі намагаються використовувати перевагу в живій силі та авіаційну підтримку, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

"До теперішнього часу кількість бойових зіткнень зросла до 72. Найактивніше ворог наразі діє на Покровському напрямку - там провів майже третину від усіх атак", - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Держава-терорист не припиняє застосування авіації та артилерії по прикордонню Сумської області. Зокрема, під артилерійськими обстрілами опинились райони населених пунктів Фотовиж, Бачівськ, Дружба, Нововасилівка, Велика Берізка, Ромашкове, Прогрес, Попівка, Тимофіївка, Покровка. Також ворожа авіація завдала ударів КАБами по районах населених пунктів Заруцьке, Старикове, Хотінь, Юнаківка та Басівка, загалом на даний час застосувавши 11 керованих авіабомб.

На Харківському напрямку російські терористи 4 рази штурмували позиції українських підрозділів у районах Вовчанська та Липців. У Вовчанську триває бій.

Також 4 рази ворог атакував українські позиції на Куп'янському напрямку. Українські захисники відбили ворожі штурми поблизу Берестового та в напрямку Лозової. Два бойові зіткнення в районі Стельмахівки ще тривають.

На Лиманському напрямку не припиняються ворожі атаки в районах Макіївки, Невського, Греківки, Новоєгорівки та Діброви. З початку доби на цьому напрямку нараховується уже 14 боєзіткнень, досі триває п’ять боєзіткнень. Ситуація контрольована.

Тривають бої на Сіверському напрямку, атакує противник поблизу Верхньокам’янського, Спірного, Виїмки та Переїзного, окупанти шість разів намагались прорвати нашу оборону. Всі атаки відбиті.

На Краматорському напрямку окупанти здійснили 4 штурмові дії поблизу Часового Яру. Три з цих бойових зіткнень тривають.

Торецький напрямок залишається одним з найгарячіших і пріоритетних напрямків для ворожої армії, кількість ворожих атак тут на даний час складає сім. Сьогодні ворог в основному атакує біля населених пунктів Північне, Торецьк та Залізне, наші захисники дають гідну відсіч противнику. Шість боєзіткнень вже завершено. Також авіація агресора завдала удару по Курдюмівці некерованими авіаракетами.

Найбільша кількість боєзіткнень нараховується на Покровському напрямку. Так з початку доби окупанти здійснили вже 25 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах Воздвиженки, Миролюбівки, Новотроїцького, Новогродівки, Гродівки, Миколаївки, Желанного, Завітного та атакували у бік Зеленого Поля. Сили оборони стримуючи натиск, вже відбили 14 атак противника, 11 боєзіткнень ще тривають. Зазнав авіаудару НАРами Олександропіль.

На Курахівському напрямку окупанти 9 разів атакували українські підрозділи, намагалися просунутися в районі Костянтинівки. По Мемрику завдали авіаудару керованою авіаційною бомбою.

На Времівському напрямку загарбники намагалися атакувати в напрямку Вугледара, відбулася одна безуспішна спроба.

На Придніпровському напрямку також відбито одну ворожу атаку.

Запорізьку область окупанти атакували авіацією, скинувши в районі Новоданилівки три КАБи, і завдали удару некерованими авіаційними ракетами по Новоандріївці та Кам'янському.

На інших напрямках без особливих змін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА