Інтерфакс-Україна
14:53 16.08.2024

Спека в Україні може тривати приблизно до 25 серпня - спікерка Укргідрометцентру

2 хв читати
Спека в Україні може тривати приблизно до 25 серпня - спікерка Укргідрометцентру

В Україні розпочинається друга хвиля спеки, повідомила спікерка Укргідрометцентру Наталія Птуха.

"Уже зараз ми можемо говорити про те, що до нас наближається друга хвиля спеки, вона розпочнеться відзавтра, уже будуть вищі показники температури", - сказала вона на брифінгу в п'ятницю.

За словами Птухи, тепле повітря, яке надходитиме на територію України з південного заходу, спровокує більш високі температурні показники. Насамперед у південно-західних і південних областях.

У багатьох областях України температура триматиметься в районі 29-34°, у південно-західних і південних областях вона може сягнути 35-37°.

Речниця Укргідрометцентру зазначає, що сильна спека класифікується розпочинаючи з 35°.

Водночас, за її словами, у західних областях можуть іти дощі через область зниженого тиску. А ось на південному сході погода буде переважно без опадів, що сприяє високому рівню пожежної небезпеки.

Птуха повідомила, що друга хвиля спеки може триматися в Україні до 25 серпня.

"За розрахунками, до середини третьої декади серпня, тобто до 25 серпня, може триматися... На Київщині пік припаде з 17 до 21 серпня, потім уже буде і для західних, і для північних областей певне послаблення", - сказала вона.

Пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий, у свою чергу, повідомив, що в Україні, якщо порівняти з попереднім роком, удвічі збільшилася кількість пожеж і на 22% кількість потонулих у водоймах.

ДСНС називає однією з причин цього сильну спеку, яка спостерігається в Україні цього літа, і просить людей бути уважними, дотримуватися правил пожежної безпеки та купатися у спеціально призначених для цього місцях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Железняк розкритикував проєкт угоди про копалини від США як невигідний для України

Фон дер Ляєн: Ми працюємо над зміцненням безпеки України та Європи в цілому

Кошта наголосив на важливості санкційного тиску на РФ задля досягнення миру в Україні

Сирський: В операційній зоні угруповання військ "Курськ" українські воїни й надалі проводять оборонну операцію, здійснюють результативні контратакувальні та штурмові дії

Зеленський, Макрон і Стармер провели зустріч перед самітом Коаліції охочих у Парижі – ЗМІ

Кількість боєзіткнень на фронті перевищила 220 за добу, майже третина - на покровському напрямку

Зеленський про сварку в Овальному кабінеті: Я хотів показати американцям справжнє обличчя росіян

В СБУ назвали недостовірною інформацію, що нібито їх штатні співробітники допомогли Комарницькому перетнути кордон

Трамп намагався створити хороші дипломатичні відносини з Росією, але такі методи не працюють з Путіним – Зеленський

Зеленський: Деякі країни готові надіслати контингенти, але лише за умови американських гарантій безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА