Інтерфакс-Україна
11:10 15.08.2024

Спецпризначенці СБУ взяли в полон 102 військових Росії в Курській області - джерело у спецслужбі

1 хв читати
Спецпризначенці СБУ взяли в полон 102 військових Росії в Курській області - джерело у спецслужбі

Спецпризначенці Центру спецоперацій "А" СБУ взяли в полон 102 військовослужбовців 488 гвардійського мотострілецького полку з Росії та підрозділу "Ахмат", повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" поінформоване джерело в СБУ.

"Спецпризначенці СБУ взяли в полон 102 військових Росії на Курщині. Це наймасовіше взяття ворога в полон, яке вдалося провести за один раз. Поповнюємо обмінний фонд!" - розповів співрозмовник агентства в четвер.

За його словами, спецпризначенці СБУ захопили й зачистили розгалужений, бетонований і якісно укріплений з усіх боків ротний опорний пункт із підземними комунікаціями та приміщеннями для проживання особового складу, їдальнею, збройовою і навіть лазнею.

"Противник не планував здаватися в полон, провізії та боєприпасів було більше ніж достатньо", - додав співрозмовник агентства.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

G7 заявила про готовність використовувати повну вартість заморожених активів РФ для підтримки України

Кількість параатлетів, які змінюють громадянство невелика, але є тенденція до збільшення таких випадків - Сушкеви

НБУ не претендує на роль мегарегулятора – голова Нацбанку

РФ уночі масовано атакувала енергетику кількох регіонів, є додаткові відключення споживачів

Країни ЄС близькі до досягнення домовленості про використання російських активів для допомоги Україні - канцелярія прем'єр-міністра Великої Британії

Подано 15,7 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", виплати отримали уже 11,6 млн українців

Сушкевич: я не бачу інтенсивної роботи інституцій влади, щоб всі укриття були інклюзивні і доступні

Троє постраждалих у Харківській області через обстріли протягом доби

Кошта і Ляєн підтвердили Зеленському непохитну підтримку на тлі мирних перемовин

Збито/подавлено 84 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання 24 ударних БпЛА на 9 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА