Інтерфакс-Україна
18:50 06.08.2024

Окупанти обстріляли Нікополь і дві громади району, постраждало троє людей

1 хв читати
Окупанти обстріляли Нікополь і дві громади району, постраждало троє людей

Троє мирних жителів Нікопольського району постраждали внаслідок російських атак у вівторок, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Район здригався від ворожих атак - дронами-камікадзе та артилерією. Окупанти завдавали ударів по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Постраждали троє людей. Чоловіки 46 і 57 років і 57-річна жінка. Лікуються амбулаторно", - написав Лисак у телеграм-каналі.

Крім того, у районі пошкоджено 15 приватних житлових будинків, пожежний підрозділ, амбулаторію, дитячий садок, 10 господарських споруд, авто, сонячні панелі, екскаватор. Також, за словами голови обладміністрації, зачепило лінії електропередач.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський перебуває в Естонії на саміті "Україна-NB8" – прессекретар

Прикордонники виявили тіло людини в Карпатах поблизу кордону з Румунією

ВАКС засудив адвоката Носова до 4,5 роки позбавлення волі за спробу підкупу НАБУ та САП – TIU

Просування ворога на Донеччині дещо сповільнилося минулого тижня, на інших напрямках фронту без змін – DeepState

Фредеріксен: Маємо ще тісніше інтегрувати українську оборонну промисловість у європейську

Лубінець: НМТ дедалі більше виглядає не як інструмент рівного доступу до освіти, а як тест на витривалість

Спецпризначенці ЦСО "А" СБУ третій місяць поспіль лідирують за кількістю знищених цілей

Ліквідовано канал незаконного переправлення осіб до Молдови – ДПСУ

Прокурор МКС Хан тимчасово відсторонений від виконання обов'язків на час розслідування звинувачень проти нього

Київська влада відхилила другу петицію із закликом зупинити підвищення тарифів на проїзд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА