15:49 02.08.2024

Серійного палія військових авто в Києві засуджено до 8 років в'язниці

2 хв читати
Серійного палія військових авто в Києві засуджено до 8 років в'язниці

Суд визнав винним і засудив до 8 років ув'язнення 36-річного киянина, який спалив 10 автомобілів військовослужбовців і пошкодив ще три, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Київської міської прокуратури 36-річного чоловіка визнано винним в знищенні автомобілів шляхом підпалу (ч. 2 ст. 194, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 194 ККУ). Йому призначено покарання – 8 років позбавлення волі", - йдеться в повідомленні міськпрокуратури в телеграм-каналі в п'ятницю.

За інформацією прокуратури, з вересня 2022 р. до серпня 2023 р. на території Лісового масиву в столиці фігурант підпалив 10 автомобілів, які використовувалися військовослужбовцями ЗСУ або мали символіку збройних формувань.

У повідомленні уточнюється, що для підпалу авто зловмисник використовував саморобні запалювальні пристрої з таймером.

"Ще три автомобілі зловмисник намагався підпалити, однак йому це не вдалось. Унаслідок дій палія також пошкоджено автомобілі, які були припарковані поруч", - інформують у прокуратурі.

Згідно з повідомленням, машини для підпалу чоловік визначав самостійно, катаючись на велосипеді.

"Діяв за власною ініціативою, керуючись неприязню до військовослужбовців та усіх, хто захищає Україну чи допомагає армії. Киянин ніде не працював, жив з батьками та багато часу проводив в мережі інтернет. Під час останньої спроби підкласти запальну суміш на колесо автомобіля його затримали", - зазначають у міськпрокуратурі.

Наразі чоловік перебуває під вартою.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА