Інтерфакс-Україна
13:51 21.07.2024

В ОСУВ "Хортиця" назвали російські підрозділи, які діють у районі Часового Яру

2 хв читати
В ОСУВ "Хортиця" назвали російські підрозділи, які діють у районі Часового Яру

Противник не полишає спроб витіснити українських захисників із займаних позицій у районах Часового Яру в Бахмутському районі Донецької області та просунутися, проте зазнає значних втрат, заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця" Назар Волошин.

Як повідомив Волошин у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", на Часовоярівському напрямку проти Сил оборони України діють підрозділи 98-ї повітряно-десантної дивізії супротивника, за підтримки підрозділів 200-ї окремої мотострілецької бригади (14-й армійський корпус Ленінградського військового округу), а також 11-ї окремої десантно-штурмової бригади і 102-го мотострілецького полку (150-ї мотострілецької дивізії), підрозділи 217-го і 331-го парашутно-десантних полків 98-ї повітряно-десантної дивізії, які підтримували підрозділи 102-го мотострілецького полку і 11-ї окремої десантно-штурмової бригади.

"Під час цих атакувальних і штурмових дій противник зазнав значних втрат і потребує щонайменше "перегрупування на місці", - сказав речник.

Він зазначив, що противник зосереджує зусилля для прориву української оборони на захід від Бахмута, щоб вийти на рубіж по каналу, захопити Часів Яр і створити умови для подальшого просування до Краматорської агломерації.

"Ситуація навколо Часового Яру така, що Сили оборони контролюють обстановку, активні бої тривають щоденно", - наголосили в ЗСУ.

За словами Волошина, за минулу добу на цьому напрямку тільки в районі Часового Яру було зафіксовано 438 обстрілів (найбільша кількість від 29.05.24). Ворожа авіація завдала 18 авіаударів скинувши 27 КАБів, з них 22 - на Торецький напрямок.

Безпосередньо на Торецькому напрямку, як зазначив речник, ворог проводить штурми піхотою від відділення до роти без залучення бронетехніки. Окупанти активно застосовують авіацію на цьому напрямку, зокрема бомбардувань зазнали райони населених пунктів Північне та Торецьк.

"Зафіксовано, що підрозділи 132 омстр бригади мають низький морально-психологічний стан і є факти ухилення від завдань. Є інформація, що для проведення активних дій окупанти мають намір посилити свої підрозділи ще двома бригадами. Є також інформація з перехоплених радіообмінів між окупантами, що в ДРГ противника присутні жінки", - розповів Волошин.

В ОСУВ "Хортиця" повідомили, що за добу на Часовоярівському та Торецькому напрямках знищено 93 окупанти та 120 поранено, 1 узято в полон. Також було знищено 6 одиниць ворожої техніки, і крім того дві 152-мм гаубиці "Мста-Б".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА