Інтерфакс-Україна
20:33 11.03.2019

Фракція "БПП" підтримала рішення про створення ТСК щодо порушень команди Тимошенко напередодні виборів

2 хв читати
Фракція "БПП" підтримала рішення про створення ТСК щодо порушень команди Тимошенко напередодні виборів

Фракція "Блок Петра Порошенка" на своєму засіданні в понеділок підтримала рішення про створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради, яка вивчила б факти підкупу виборців на користь кандидата в президенти, лідера ВО "Батьківщина" та однойменної парламентської фракції Юлії Тимошенко.

"Наша фракція підтримала рішення про створення ТСК із розслідування виборчих "пірамід" Юлії Тимошенко", - наводить слова голови фракції "БПП" Артура Герасимова прес-служба партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

За його словами, у вівторок "БПП" звернеться до всіх парламентських фракцій і депутатських груп із проханням виділити представників до складу цієї ТСК, щоб "здійснити якомога швидше це розслідування".

Раніше в понеділок на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту А.Герасимов заявив, що їхня фракція виступає за створення ТСК, яка вивчила б факти підкупу виборців на користь Юлії Тимошенко.

21 лютого заступник глави СБУ Віктор Кононенко повідомив на брифінгу про те, що один із народних депутатів України є організатором і керівником "виборчої піраміди", що діяла в різних регіонах України. Він не назвав імені цього нардепа.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело, координував і фінансував цю "виборчу піраміду" народний депутат із фракції "Батьківщина" Валерій Дубіль. У кожній області організація мала свого представника, й одним із них був член ВО "Батьківщина" Руслан Богдан.

22 лютого кандидат у президенти України, лідерка ВО "Батьківщина" Ю.Тимошенко спростувала інформацію про нібито причетність членів її команди, зокрема народного депутата В.Дубіля, до організації роботи "піраміди" для підкупу виборців.

Пізніше генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Державне бюро розслідувань 28 лютого викликає на допит народного депутата з фракції "Батьківщина" В.Дубіля у справі про підкуп виборців. Проте того дня народний депутат В.Дубіль не з’явився на допит до ДБР.

11 березня він також не прибув на допит до ДБР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА