Інтерфакс-Україна
07:21 14.11.2025

КМВА: У Києві через ворожу атаку частково перекрито рух громадського транспорту

1 хв читати
КМВА: У Києві через ворожу атаку частково перекрито рух громадського транспорту

Через ворожу атаку на столицю рух громадського транспорту в Києві частково перекрито, повідомляє Київська міська військова адміністрація (КМВА) у телеграм-каналі.

Зазначається, що із затримкою курсують низка автобусів, трамваїв та тролейбусів. Зокрема, спостерігаються затримки у русі: автобусів № 33, 63, 81; трамвая № 15; тролейбусів № 6, 16, 18, 19, 33, 35, 37, 37-А.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА