Інтерфакс-Україна
21:24 22.07.2025

Сайт Верховної Ради закритий на технічні роботи

1 хв читати
Сайт Верховної Ради закритий на технічні роботи

Сайт Верховної Ради України ввечері у вівторок припинив роботу через проведення технічних робіт.

"Проводяться технічні роботи з адміністрування сервісу Верховної Ради України. Дякуємо за розуміння!" – написано на сторінці завантаження.

Раніше у вівторок опозиційні народні депутат Ярослав Железняк та Олексій Гончаренко стверджували, що президент України Володимир Зеленський вже підписав закон №12414 про позбавлення незалежності Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Офіційне підтвердження цієї інформації можливо на сторінці цього законопроєкту на сайті Ради.

Коли сайт ще працював, на ньому було зазначено, що голова Верховної Ради Руслан Стефанчук вже підписав закон №12414 та направив його на підпис президенту України, тоді як за звичайної практики це відбувається після розгляду блокуючих постанов, які вносять опоненти.

В Офісі президента поки не коментують підписав президент закон чи ні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що мирну угоду гальмує Зеленський, а не Путін - ЗМІ

Брекельманс: Україні потрібна підтримка Європи для захисту від РФ

Від початку доби відбулось 118 боєзіткнень - Генштаб

Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА