13:48 14.10.2024

За останній тиждень Черкащина зустріла два евакпоїзди з Донеччини

1 хв читати
За останній тиждень Черкащина зустріла два евакпоїзди з Донеччини

Два евакуаційні поїзди з Донецької області прийняла Черкащина лише за останній тиждень.

"За минулий тиждень на Черкащину прибули два евакуаційні поїзди", - повідомив Український Червоний Хрест (УЧХ) у фейсбуці в понеділок.

Останнім потягом приїхали 58 осіб, зокрема 11 дітей, яких зустріли рятувальники, представники громад і волонтери Черкаської обласної організації УЧХ. На вокзалі для евакуйованих було облаштовано місця для тимчасового відпочинку, де людям пропонували чай, каву, їжу та речі першої необхідності.

Волонтери загонів швидкого реагування Українського Червоного Хреста допомагали зійти з поїзда людям похилого віку та жінкам із дітьми, переносили їхні речі.

Фахівці напряму "Психічне здоров'я та психосоціальна підтримка" Українського Червоного Хреста допомагали приїжджим адаптуватися до нових умов, надавали першу психологічну допомогу тим, хто пережив стресову ситуацію, мав страх перед невідомістю.

Волонтери та фахівці УЧХ також планують у рамках реалізації проєкту "Перезавантаження, нові можливості" поїхати в місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, щоб допомогти їм максимально інтегруватися в життя громад. Як повідомлялося, мета проєкту УЧХ - допомога в підвищенні кваліфікації або отриманні нових професій для подальшого самостійного працевлаштування.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА