Інтерфакс-Україна
18:11 19.11.2025

Україна сподівається відновити обміни до кінця року – Зеленський

1 хв читати
Україна сподівається відновити обміни до кінця року – Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua/

Україна сподівається до кінця року відновити обміни військових і цивільних, які утримує РФ, та повернути значну кількість полонених, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Сподіваємось до кінця року відновити обміни, повернути значну кількість полонених. Туреччина нам в цьому дуже допомагає", - сказав Зеленський під час пресконференції з президентом країни Реджепом Таїпом Ердоганом в Анкарі в середу.

Глава Української держави зазначив, що Україна старається відновити обміни полонених, щоб повернути додому українських військових і цивільних, в тому числі, "це кримськотатарські політичні та релігійні в’язні Росії".

"Звісно, ми працюємо, щоб повернути викрадених наших українських дітей. У нас працюють майданчики і всюди працюють, і в Туреччині для цієї роботи є всі можливості. Ми дякуємо за таку допомогу повертати наших дітей", - зазначив Зеленський.

Він повідомив, що за допомогою Туреччини додому вдалося повернути вже 2,5 тис. військовополонених.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА