Інтерфакс-Україна
17:50 28.09.2025

Повідомлення про мінування надходять із закордонних дільниць на парламенських виборах Молдови - МЗС

1 хв читати

Міністерство закордонних справ Молдови заявило про надходження повідомлень з-за кордону щодо мінування на дільницях по виборам парламенту Республіки

"Попередження про бомби почалися саме так, як і попереджали раніше власті, що це станеться в рамках втручання Російської Федерації у виборчий процес в Республіці Молдова", - йдеться у дописі МЗС Молдови у соцмережі Фейсбук.

Зазначаються, що такі випадки зафіксовані в Брюсселі (Бельгія), Римі, Генуї (Італія), Бухаресті (Румунія), Ешвіллі (США) та Аліканте (Іспанія).

"Державні інституції підготувалися до такого сценарію, ми встановили чіткі процедури та співпрацюємо з нашими партнерами з інших держав, щоб виборчий процес не постраждав. Просимо всіх громадян дослухатися до рекомендацій влади, офіційної інформації та продовжувати чесне голосування",- заявили дипломати.

Крім того, вони запевнили, що камери спостереження за виборчими процесами, розміщені у виборчих дільницях, функціонують і стежать за виборчими інструментами, щоб вони залишалися неушкодженими до відновлення виборчих процесів.

У неділю у Молдові відбуваються парламентські вибори. На цих виборах уперше діє опція поштового голосування для громадян Молдови в 10 країнах. Загалом за кордоном - 301 дільниця в 41 країні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

"Прометей" потерпає від кібератаки, шахраї вимагають $250 тис. за повернення доступу до сервісів компанії

Іран відкрив повітряний простір країни

Окупанти атакували дронами Білгород-Дністровський район, пошкоджена інфраструктура, є постраждалий

Рада не змогла викликати міністра ветеранів Калмикову і директора НВМК Пронюткіна

"Укренерго" та обленерго повідомляють про застосування аварійних відключень у частині областей

Окупанти вранці завдали удару по Білопіллю на Сумщині, є загиблий та четверо поранених

Ворожий дрон поцілив у поліцейську автівку під час евакуації цивільних у Харківській області

Зеленський погодив заяву заступника керівника ДУС Прилипка про звільнення з посади

Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА