Інтерфакс-Україна
09:14 06.01.2026

У Києві розчищають сніг на вулицях 264 одиниці спецтехніки – КМДА

1 хв читати
У Києві розчищають сніг на вулицях 264 одиниці спецтехніки – КМДА
Фото: https://t.me/KyivCityOfficial

У столиці України з ночі розчищають сніг на вулицях 264 одиниці спецтехніки "Київавтодору", також задіяні 132 працівники у складі 24 бригад із ручного прибирання, повідомили у Київський міській державній адміністрації.

"У столиці засніжило: з ночі 264 одиниці спецтехніки "Київавтодору" працюють на вулицях міста. Першочергово очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, спуски і підйоми. Також задіяні 132 працівники у складі 24 бригад із ручного прибирання. Дорожники очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами зупинки, вузькі тротуари, сходи, острівці безпеки, пішохідні переходи", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі КМДА.

На прибудинкових територіях сніг прибирають працівники комунальних керуючих компаній. У парках і скверах працюють "зеленбудівці". До прибирання снігу залучили 69 одиниць техніки та 751 працівника.

За прогнозами синоптиків у вівторок у Києві хмарно, вдень мокрий сніг і дощ, туман, ожеледь, на дорогах – ожеледиця. Температура вдень – 0-2° морозу. Оголошений І (жовтий) рівень небезпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

На Київщині через несприятливі погодні умови сповільнено рух низки поїздів - "Укрзалізниця"

ДТЕК: на Дніпропетровщині електропостачання відновили для майже 700 тисяч родин, 194 тисячі залишаються без світла після обстрілів

На Київщині працюють 433 одиниці спецтехніки, без світла залишаються понад 142 тис. споживачів — ОВА

Кількість постраждалих від ворожої атаки по Кривому Розі зросла до 17, понад 115 тис. абонентів без електроенергії

Сили оборони уразили логістичні об’єкти росіян на окупованих територіях – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА