Інтерфакс-Україна
18:26 16.04.2025

Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства жителя Прикарпаття

2 хв читати
Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства жителя Прикарпаття

Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства 19-річного місцевого жителя на Прикарпатті: фігуранти нанесли численні удари ножем потерпілому, а тіло намагалися приховати на околиці Івано-Франківська.

"16 квітня близько 02:00 ночі поліцейські виявили тіло 19-річного молодика з ознаками насильницької смерті. З місця події слідчі вилучили речові докази, які вже направили на експертне дослідження", - йдеться в повідомленні Національної поліції на сайті в середу.

Поліцейські за лічені хвилини встановили осіб, причетних до особливо тяжкого злочину. Йдеться про двох 14-річних місцевих підлітків. Слідчі з’ясували, що неповнолітні, увівши потерпілого в оману, навмисне заманили його в лісопаркову зону з метою вчинити особливо тяжкий злочин.

"Встановлено, що неповнолітні завдали тілесних ушкоджень потерпілому під час спуску з Вовчинецьких пагорбів. Потім заволоділи його особистим майном, а тіло заховали в лісі", - зазначають в поліції.

Поліцейські затримали двох зловмисників у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу. Слідчі Слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області інкримінують їм вчинення кримінального правопорушення, передбаченого п. 4, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України, їм оголошені підозри.

"Слідчі інкримінують неповнолітнім умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб з особливою жорстокістю", - уточнюють в Нацполіції.

Вирішується питання щодо процесуального статусу третього учасника - 15-річного неповнолітнього.

Досудове розслідування триває. Слідчі дії спрямовані на встановлення всіх обставин злочину та ролі кожного із затриманих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США готують нові санкції проти РФ, якщо Путін відхилить мирну угоду – ЗМІ

Українськім воїнам вдалося взяти під контроль майже 90% території Купʼянська - Сирський

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Окупанти втратили за добу 1730 осіб особового складу та 409 одиниць техніки - Генштаб ЗСУ

Умєров прибув до Швеції, обговорив із міністром оборони посилення підтримки України

Щодня приблизно 400 тис. споживачів в Україні залишаються без світла від атак РФ – глава Міненерго

"Метінвест" придбав у ArcelorMittal трубний завод у Румунії

Сікорський відповів на заяву речниці МЗС РФ про те, що Ленін був "архітектором" Польщі

СБУ: викрито начмеда бойової бригади ЗСУ, який коригував повітряні атаки ворога

Майже 32 тис. споживачів на Одещині із понад 600 тис. знеструмлених залишаються без світла через удари РФ на вихідні – глава Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА