Інтерфакс-Україна
10:53 06.11.2025

На Волині відпрацювали дії під час паводків: спільні навчання УЧХ, ДСНС і польських служб

1 хв читати
На Волині відпрацювали дії під час паводків: спільні навчання УЧХ, ДСНС і польських служб
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Міжнародні навчання за участю представників Українського Червоного Хреста (УЧХ), Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України та Польщі відбулися на Волині.

"Загін швидкого реагування Українського Червоного Хреста у Волинській області взяв участь у спільних міжнародних навчаннях із рятувальниками ДСНС України та партнерами з Республіки Польща… До спільних відпрацювань, які відбулися на території Шацького національного природного парку, долучилися понад 70 осіб, зокрема представники Волинської ОДА та органів місцевої влади", — повідомив УЧХ у четвер у Фейсбуці.

Учасники тренування відпрацьовували повний цикл реагування на паводкову ситуацію: від розгортання пунктів допомоги населенню, евакуації людей із підтоплених територій і надання першої допомоги — до очищення води та взаємодії з рятувальними службами. Волонтери УЧХ продемонстрували надання домедичної та психологічної підтримки евакуйованим, а також сприяли роботі рятувальників.

"Такі навчання посилюють готовність до спільного реагування на надзвичайні ситуації, допомагають налагоджувати взаємодію між службами та впроваджують європейські стандарти безпеки в Україні",— зазначили в УЧХ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

Зеленський скоординував позиції з Рютте перед зустріччю з Трампом

Зеленський виловив вдячність Канаді за "розуміння необхідності спільної роботи" заради безпеки

Окупанти атакували три райони Дніпропетровської області, двоє цивільних поранені, пошкоджені будинки

Міністр оборони повідомив про створення банківського консорціуму для кредитування підприємств ОПК на 21,5 млрд грн

Україна не планує продавати стратегічні об’єкти, критично важливі для продовольчої безпеки - Соболев

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

Навроцький обговорив з Трампом російсько-українську війну та узгодження мирного плану

Зеленський: зараз ми в Україні готуємось до зустрічей та перемовин у США, і на сьогодні наші команди досягли значного прогресу

Ексглава "Укрнафти" Ткачук очолив "Укргазвидобування"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА