Інтерфакс-Україна
14:32 24.03.2025

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї

1 хв читати
Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї
Фото: https://t.me/UA_National_Police/37412

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї та затримала учасників злочинного угруповання, які за пів року збули озброєння та вибухових засобів майже на мільйон гривень, повідомила пресслужба Національної поліції.

"Правоохоронці встановили, що до торгівлі зброєю та боєприпасами причетні троє мешканців Івано-Франківщини та мешканець Дніпропетровської області. Слідчі задокументували, що за пів року фігуранти збули цілий арсенал озброєння, зокрема ділки продали 17 бойових гранат, чотири гранатомети, кулемет ПКМ, два автомати Калашникова, декілька тисяч набоїв різних калібрів та інше", - йдеться у повідомленні пресслужби у телеграм у понеділок.

Повідомляється, що вартість озброєння та вибухових засобів сягає близько мільйона гривень.

Фігурантів затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм уже оголошено про підозру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський провів зустріч із командирами, що виконують завдання на фронті: ворог нарощує резерви та активізує наступальні дії

Сибіга обговорив з нідерландським колегою військову та енергетичну допомогу

Польська LPP відкрила 500-й магазин в Україні

Верховний суд підтвердив незаконність передачі Мархалівського лісу військовому меморіальному кладовищу

НЗФ через війну може зiткнутися з труднощами під час виконання фiнзобов'язань, з 19 січня він у простої через е/е

Стартувала подача заявок на програму "СвітлоДім" - Свириденко

Завод "Євроформат" 2025р збільшив виробництво ліфтів на 20%

Майбутній прем'єр Нідерландів виключає переговори з Путіним і заявляє про підтримку України – ЗМІ

Рада оборони Харківської області ухвалила евакуацію в примусовий спосіб родин із дітьми із семи сіл Старосалтівської громади

Запоріжжя у січні через обстріли зазнало три регіональні блекаути та 90 пошкоджень електромереж

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА