18:15 07.03.2025

За добу на Харківщині потонули двоє рибалок - ДСНС

1 хв читати
За добу на Харківщині потонули двоє рибалок - ДСНС
Фото: https://kh.dsns.gov.ua

У п'ятницю, 7 березня на водоймах Чугуївського та Куп’янського районів Харківської області потонули два чоловіки, повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в області.

"Попри застереження рятувальників, 2 рибалок вийшли на тонку кригу та потонули, провалившись", - йдеться у повідомленні.

Ще трьох рибалок (двох на Печенізькому водосховищі Старосалтівської громади, одного - на ставку в с. Василенкове Шевченківської громади) ДСНСникам вдалося врятувати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА