Інтерфакс-Україна
14:28 26.02.2025

У Львівській області за минулу добу зафіксували 108 займань сухої трави, на 7 осіб складено адмінпротоколи

1 хв читати
У Львівській області за минулу добу зафіксували 108 займань сухої трави, на 7 осіб складено адмінпротоколи
Фото: https://lv.dsns.gov.ua

Сто вісім займань сухої трави зафіксували за минулу добу у Львівській області, повідомляє пресслужба головного управління ДСНС у Львівській області.

"Протягом доби на Львівщині зареєстровано 108 пожеж в екосистемах. Вогонь загрожував будинкам, а люди, ризикуючи життям, намагалися зупинити його самотужки", - вказано у повідомленні.

За даними рятувальників, у с. Нижня Білка Львівського району 69-річна жінка намагалася загасити загоряння сухостою на площі 300 кв. м і зазнала опіків обличчя.

Водночас члени рейдових груп у вівторок виявили сім паліїв сухої рослинності та склали на них адмінпротоколи.

"25 лютого на Львівщині спіймали на гарячому сімох паліїв сухої трави, на них складено адміністративні протоколи", – вказано у повідомленні головного управління.

За даними пресслужби, для пошуку порушників залучають безпілотники. "Безпілотники активно застосовують під час рейдів, адже тоді можна швидко виявити осередки займання та паліїв сухої трави”, – зазначено у повідомленні.

Згідно з чинним законодавством, за спалювання сухої рослинності та сміття передбачено штрафи для громадян від 3060 до 6120 грн, для посадових осіб – від 15300 до 21420 грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА