Інтерфакс-Україна
15:12 13.11.2025

Енергокомітет Ради розгляне питання звільнення глави Міненерго Гринчук на засіданні в п’ятницю

1 хв читати
Енергокомітет Ради розгляне питання звільнення глави Міненерго Гринчук на засіданні в п’ятницю
Фото: Інтерфакс-Україна / Олександр Зубко

Комітет Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП розгляне подання прем’єр-міністра України Юлії Свириденко про звільнення міністра енергетики Світлани Гринчук у пятницю, 14 листопада, повідомив голова комітету Андрій Герус.

"Отримали подання від ПМУ Ю.А.Свириденко щодо звільнення міністра енергетики. Засідання комітету відбудеться завтра о 14.00", – написав Герус у Facebook у четвер.

Як повідомлялося, міністр енергетики Світлана Гринчук 12 листопада, після розкриття деталей справи НАБУ/САП "Мідас" про корупцію в енергетиці, написала заяву про відставку.

Вона заявила, що у межах її професійної діяльності не було жодних порушень законодавства.

Раніше президент України Володимир Зеленський попросив у прем’єр-міністра Юлії Свириденко заяви щодо відставки міністра енергетика Світлани Гринчук і міністра юстиції Германа Галущенко.

До цього, зранку 12 листопада, Кабінет міністрів відсторонив міністра юстиції Германа Галущенка від виконання обов’язків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА