Інтерфакс-Україна
17:26 11.10.2022

Зеленський пропонує розмістити на кордоні з Білоруссю міжнародних спостерігачів

1 хв читати
Зеленський пропонує розмістити на кордоні з Білоруссю міжнародних спостерігачів

Президент України Володимир Зеленський запропонував розмістити на кордоні з Білоруссю місію міжнародних спостерігачів.

"Територію Білорусі вже застосовують для ударів по Україні. І наразі ми бачимо велику загрозу. Росія намагається прямо втягнути Білорусь у цю війну, розігруючи провокацію про те, що ми нібито готуємо удар по цій країні. Опосередковано – вона вже втягнула їх. А прагне – втягнути безпосередньо", - сказав він, виступаючи у вівторок через відеозв'язок на саміті країн G7.

Він зазначив, що "Україна не планувала та не планує військових заходів проти Білорусі. Нас цікавить лише відновлення нашої територіальної цілісності".

"Але щоб повністю зняти цю провокацію, щоб зняти ці наративи, які лунають від Лукашенка, щоб зняти навіть припущення про якусь загрозу нібито від нас, ми пропонуємо своє рішення. На кордоні України та Білорусі може бути розміщено місію міжнародних спостерігачів з моніторингу безпекової ситуації. Формат може бути розроблений нашими дипломатами. І я прошу вас на рівні "Групи семи" підтримати цю нашу ініціативу", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА