Інтерфакс-Україна
22:58 04.12.2025

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

1 хв читати

Прем'єр-міністр Бельгії Барт Де Вевер терміново зустрінеться з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем задля обговорення використання заморожених російських активів на користь України, повідомляє агенція Reuters.

Зустріч запланована на п'ятницю, 5 грудня.

"Мерц… у четвер ввечері заявив, що його метою є якнайшвидше провести переговори з Де Вевером, щоб переконати його відмовитися від свого спротиву, щоб сторони могли просунутися вперед у цьому питанні", - йдеться у повідомленні Reuters.

"Я сподіваюся, що це буде плідна розмова і що ми знайдемо рішення, яке зможемо представити Європі протягом наступних двох тижнів", – цитує Reuters сказане Де Вевером місцевим ЗМІ.

Європейська Комісія сподівається отримати тверді зобов'язання від держав-членів на саміті лідерів ЄС 18 грудня.

Джерело: https://www.reuters.com/business/belgian-pm-hopes-have-fruitful-discussion-russian-frozen-assets-with-germanys-2025-12-04/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА