Інтерфакс-Україна
17:50 28.09.2025

Повідомлення про мінування надходять із закордонних дільниць на парламенських виборах Молдови - МЗС

1 хв читати

Міністерство закордонних справ Молдови заявило про надходження повідомлень з-за кордону щодо мінування на дільницях по виборам парламенту Республіки

"Попередження про бомби почалися саме так, як і попереджали раніше власті, що це станеться в рамках втручання Російської Федерації у виборчий процес в Республіці Молдова", - йдеться у дописі МЗС Молдови у соцмережі Фейсбук.

Зазначаються, що такі випадки зафіксовані в Брюсселі (Бельгія), Римі, Генуї (Італія), Бухаресті (Румунія), Ешвіллі (США) та Аліканте (Іспанія).

"Державні інституції підготувалися до такого сценарію, ми встановили чіткі процедури та співпрацюємо з нашими партнерами з інших держав, щоб виборчий процес не постраждав. Просимо всіх громадян дослухатися до рекомендацій влади, офіційної інформації та продовжувати чесне голосування",- заявили дипломати.

Крім того, вони запевнили, що камери спостереження за виборчими процесами, розміщені у виборчих дільницях, функціонують і стежать за виборчими інструментами, щоб вони залишалися неушкодженими до відновлення виборчих процесів.

У неділю у Молдові відбуваються парламентські вибори. На цих виборах уперше діє опція поштового голосування для громадян Молдови в 10 країнах. Загалом за кордоном - 301 дільниця в 41 країні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ: Зареєстровано кримінальне провадження щодо одного із українських блогерів за статтею про держзраду

Канада виділить 550 млн грн на програму розвитку сімейних ферм та кооперації в Україні - Мінекономіки

У Києві працюють понад 1300 пунктів незламності та обігріву – МВС

Стефанчук закликав спікерів та президентів закордонних парламентів не мовчати та реагувати на тероризм Путіна

Свириденко: Днями в Україну прибуде енергетична та гуманітарна допомогою від Азербайджану, Словаччини та Чехії

Нова підземна школа розпочала роботу у Харкові

Найскладніше зі світлом після удару РФ у вівторок у Києві, Київській, Полтавській та низці прифронтових областей – "Укренерго"

До МЗС України викликано главу місії МКЧХ в Україні Хуана-Педро Шерера

Зеленський вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту

Фіктивне батьківство: судитимуть учасників схеми, завдяки якій 25 чоловіків незаконно виїхали з України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА